АТ "Роганска картонна фабрика"
|
Просмотров: 11

О нас

«Роганська картонна фабрика»: екологічно чистий картон високої якості

І хоча комп'ютери і ноутбуки поступово витісняють з нашого повсякдення книжки, газетні і журнальні видання, проте папір все ще необхідний. Він використовується всюди: для друку тієї ж поліграфічної продукції (звичайно ж, приємно тримати в руках улюблену книгу замість планшета), для упаковки харчових продуктів і непродовольчих, для реклами, матеріалів для творчості, одноразового посуду, серветок. І ми не тільки розуміємо, наскільки важливий папір і наскільки шкідлива вирубка лісів, а й знайшли для себе прийнятний компроміс, щоб і далі забезпечувати вас цим матеріалом! АТ «Роганська картонна компанія» виробляє екологічно чистий картон, скотч і папір з макулатури за доступними цінами.

Якими бувають паперові вироби, які ми пропонуємо?

З нами співпрацюють багато компаній, тому ми можемо задовольнити запити всіх без винятку людей. У нашому асортименті ви знайдете:

  • Рулони картону. Він застосовується у виробництві і в побуті для упакування меблів, скла, керамічної плитки. Крім того, з ним комфортно створювати різні масивні творчі вироби. Цей картон дуже добре підходить і для харчів, він досить легкий і компактний, а також мало важить, при цьому міцний, легко згортається і не псується, та економний.
  • Флатований картон. Його відмінність полягає в тому, що у нього вже нарізаний на листки необхідного формату. У деяких ситуаціях це може допомогти значно заощадити. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, зверніться до наших менеджерів, і вони з радістю вам допоможуть.
  • Картон палітурний. Це відмінний варіант для виготовлення обкладинок, коробів, іграшок, папок для архівів і навіть елементів меблів. Цей вид картону має велику міцність і характеризується стійкістю до високих механічних навантажень.
  • Гнучка рулонна упаковка. Вона прекрасно виділить ваш товар в торгових залах, надійно упакує і захистить ваш продукт від негативних факторів (світла, вологи, сторонніх запахів тощо). Використовують її зазвичай підприємства харчпрому.
  • Скотч. У нас ви знайдете якісний пакувальний, логотипний і кольоровий скотч. Перший надійно та міцно упакує вашу продукцію, другий служитиме ефективною рекламою, а третій допоможе розділити товари за певними критеріями.

Ми стараємося постійно вдосконалюватись та ще з 1858 року стараємося постійно знаходити нові робочі технології, поновлюємо обладнання та розширюємо штат співробітників, щоб якісно та оперативно обробляти ваші замовлення і виготовляти потрібні вам товари. Наша компанія прекрасно усвідомлює важливість екологічно чистого виробництва для навколишнього середовища, тому ми стараємося максимально переробляти папір стільки разів, скільки це можливо, та використовуємо новітнє обладнання для виготовлення міцних і надійних товарів з макулатури.

Як купити вироби з макулатури в нашому інтернет-магазині?

Зателефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, або ж залиште свої дані у формі зворотного зв’язку, і наші менеджери зв’яжуться із вами найближчим часом.

Фотогалерея

#
Адрес
Культури, 57, Рогань, Харківська область, Харьков
#
Телефон
#
Веб-сайт
https://rkf.com.ua/