НОВОСТИ

У Харкові почали лікувати епілепсію за допомогою імплантів

24 марта 2016 12:28 | Новости

Дві унікальні операції з лікування резистентних форм епілепсії проведено в Центрі дитячої нейрохірургії при Харківській міській лікарні швидкої допомоги ім. Мещанінова.

Про це журналістам розповів керівник центру, головний дитячий нейрохірург Міністерства охорони здоров'я України Олександр Духовський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Операції зроблені 10-річному хлопчикові з Харкова і 5-річній дівчинці з Полтави під контролем керівника нейрохірургічної клініки університету міста Турина (Італія) Алехандро Дукатті, на рахунку якого понад 200 імплантацій високотехнологічних стимуляторів блукаючого нерва. Саме цей нерв здійснює контроль над усіма внутрішніми органами. Якщо він приймає сигнали практично від усіх ділянок мозку, то, значить, по ньому можна пустити і зворотний сигнал, а саме сигнал від імплантованого стимулятора, який іде до мозку і перериває виникаючий напад епілепсії", - наголосив Духовський.

За його словами, раніше такі операції в Україні були неможливі.

"У травні 2015 року стимулятори блукаючого нерва зареєстровані на території України. Після цього харківські лікарі пройшли навчання та отримали сертифікат на проведення таких операцій", - додав Духовський.

За його словами, ціна стимулятора - 15-17 тис. доларів, хоча сама операція безкоштовна.

Як розповіли у Харківській міськраді, кошти на ці операції виділені з міськбюджету плюс матеріальну допомогу надали харків'яни.

Джерело: ukrinform.ua

Новости RSS   Просмотров(234)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Харькове заработали первые в Украине передвижные клиники для животных
В Харькове заработали первые в Украине передвижные клиники для животных 17 марта 2016

Ветеринары на колесах осмотрят домашних питомцев и окажут помощь

Просмотров (189)
В Харькове пройдет День спорта
В Харькове пройдет День спорта 10 марта 2016

На спортивном празднике будут представлены 14 видов спорта. У гостей будет возможность попробовать себя в каждом из них. Все участники будут заниматься под руководством профессиональных спортсменов.

Просмотров (249)
Япония дала Харькову деньги на строительство метро
Япония дала Харькову деньги на строительство метро 25 февраля 2016

О кредите на строительство станции метро «Одесская» и обновление поездного состава сообщил Харьковский городской голова Геннадий Кернес.

Просмотров (208)
Вернутся к разделу: Харьковские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)